Kurumsal

hakkımızda

İnterinovas ; teknoloji, eğitim, araştırma ve danışmanlık hizmetlerimizde teori ile pratiği birleştirerek yaşama geçirilebilir çözümler üretmek üzere kurulmuştur.

Sürekli gelişimi kendisine rehber alarak; insan ve kurumlar üzerinde “artı değerler” oluşturan kaliteli, güncel, teşvik edici, katılımcı ve uygulama ağırlıklı hizmet üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İnterinovas, sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnterinovas yönetim anlayışında her zaman insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmekte ve yaptığı tüm çalışmalarında bu ilkesinden ödün vermeden ilerlemektedir.

misyonumuz

İnsanı ve insani değerleri merkeze alarak; bilimsellik ve özgünlük rehberliğinde, bireyin, kurumların ve toplumun gelişmesine yönelik kalite ve ilke odaklı faaliyetlerde bulunmak.

vizyonumuz

Bilgi ve teknoloji toplumuna geçiş sürecinde, yüksek hizmet kalitesiyle, topluma değer katan, sürekli gelişen hizmet anlayışıyla kişilere ve kurumlara profesyonel çözümler üreten dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak.

değerlerimiz

– İnsanı ve İnsani Değerleri Merkeze Almak

– Sürekli Öğrenme ve Gelişim

– Kalite ve İlke Odaklılık

– Bilimsellik ve Ölçümleme

– İnsana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hizmet üretmek